PizzaPortal.pl partnerem Erasmus Student Network!

 
Witajcie! Z tej strony serwis PizzaPortal.pl. Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do grona partnerów Erasmus Student Network i pragniemy wspierać międzynarodową społeczność studentów. Może niektórzy z Was już o nas słyszeli i wiedzą czym się zajmujemy, jednak dla wszystkich, dla których nazwa portalu wciąż brzmi obco – małe wprowadzenie. 
 
Jesteśmy serwisem umożliwiającym zamawianie jedzenia online z ponad 2,500 restauracji w całej Polsce. W naszej ofercie możecie znaleźć nie tylko najpopularniejsze sieci pizzerii, ale także lokale oferujące potrawy kuchni z całego świata: sushi, chińskie, kebab czy tradycyjne polskie dania.
 
Zamawianie jedzenia przez internet przydaje się w wielu sytuacjach. Gdy niespodziewanie odwiedzą Was znajomi, gdy zgłodniejecie na imprezie w akademiku czy jako super dodatek do wieczornego seansu filmowego. 
 
Sprawdźcie naszą stronę internetową i zobaczcie jak zamówić online pyszny posiłek z okolicznej restauracji. Obserwujcie nasz blog, i profil na Facebook’u w poszukiwaniu promocji, rabatów i konkursów, w których do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród. Ulubione dania można również zamawiać z aplikacji mobilnych PizzaPortal.pl na system Android, iOS oraz Windows Phone.